تبلیغات
تعاون و تعاون گران استان کردستان - بررسی نقش تعاونی ها در اقتصاد ملی کشورها؛
امروز : | آخرین بروز رسانی :
موضوعات
برگزاری آزمون صنایع دستی در روستای بیساران مورخ 26/2/1390(1) گزارش سفر مقام عالی وزرات تعاون و هیئت همراه به شهرستان سروآباد(1) تعاونو علی البر والتقوی(1) دستور العمل تشکیل شرکت های تعاونی و اتحادیه ها1(1) دستور العمل تشکیل شرکت های تعاونی و اتحادیه ها 2(1) تماس با اداره کل تعاون استان کردستان و شهرستانها(1) اطلاعات عمومی شهرستان مریوان(1) وضعیت زمین و زلزله در منطقه سروآباد(1) دریاچه زریبار و تاریخچه آن(1) ٩٣ درصد جمعیت سروآباد در تعاونی‌ها عضویت دارند .(1) نمایی از شهرستان سروآباد و تاریخچه آن(1) پیشینه تاریخی اورامانات(1) موقعیت جغرافیای شهرستان مریوان(1) 60 مورد از بایسته های نظام مالی شرکت های تعاونی(1) موقعیت جغرافیایی شهرستان سروآباد(1) بازارچه ها تدبیری برای معیشت مرزنشینان و امنیت مناطق مرزی(1) مالیات بر درآمد اتفاقی(1) مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی(1) پرسش و پاسخ مالیاتی 2(1) مرجع حل اختلاف مالیاتی (ماده 244 تا 251 قانون مالیاتهای مستقیم) :(1) مواد 189 الی 202 قانون مالیاتی (مواد بخشیدگی قوانین مالیاتی)(1) ماده 131 قانون مالیات مستقیم(1) وزیر تعاون خبر داد:معافیت مالیاتی تعاونی ها در سال آینده(1) اعمال ۲۵ درصد تخفیف مالیاتی تعاونی‎ها(1) مزایای تشکیل شرکتهای تعاونی(1) ویژگیهای تعاون(1) کاهش قیمت محصولات تعاونی ها با هدفمندی یارانه ها(1) روستای دیوزناو(1) ظرفیت خالی دربخش پرورش ماهیان سردآبی کردستان به انتظار بهره برداراست(1) بزرگترین مجتمع پرورش ماهی خاورمیانه نیازمند اعتبار است(1) رئیس اداره تعاون سروآباد گفت: به زودی کلنگ 96 واحدی مسکن مهر سروآباد به زمین زده می‌شود.(1) تیر سال ۹۰ آخرین فرصت تعاونی‌ها برای اخذ اعتبار ایران کد(1) اساسنامه شرکت های تعاونی در سال 89(1) حداقل انتظارات قانونی اداره تعاون از شرکتهای تعاونی(1) عملکرد تعاونی های مرزنشین تا 30/9/88(1) ‹‹ دستورالعمل تشكیل تعاونیها ››(1) بایسته های بودجه سال 90(1) ضرورت ها و بایسته های مبارزه با فقر(1) بایسته‌های اقتصادی و کلیدواژه‌های امید‌بخش(1) جایگاه بانک مرکزی در دیگر کشورها(1) منابع صندوق توسعه ملی فقط برای بخش‌های غیردولتی(1) داروی تلخ برای درمان اقتصاد بیمار ایران(1) اشتغال، چالش عمده اقتصاد ایران(1) مالیات به زبان ساده(1) مالیات بر ارزش افزوده چگونه محاسبه می شود(1) برخی از مواد قوانین مالیاتی(1) چگونه یک تعاونی را شروع کنیم(1) بررسی نقش تعاونی ها در اقتصاد ملی کشورها؛(1) عوامل موثر بر توانمند سازی تعاونی ها(1) آسیب شناسی تعاونی های مرزنشین(1) نقش تعاونی ها در اقتصاد جهان(1) لیست نمرات اسامی حاضر در آزمون قانون و مقرات بخش تعاون1(1) لیست نمرات اسامی حاضر در آزمون قانون و مقرات بخش تعاون 2(1) دانستنی های مالیاتی(1) 70 هزار نفر در تعاونی‌های مرزنشین كردستان فعالیت می‌كنند(1) فرماندار شهرستان سروآباد:سهام عدالت نقش مهمی در افزایش سطح رفاه اقشار كم‌درآمد داشته است(1) بخشنامه شرایط معافیت مالیاتی شركتهای تعاونی و خصوصی(1) متن بخشنامه(1) مالیات بر درآمد شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری(1) درباره شرکت تعاونی :(1) اخذ ایران کد(1) وضعیت تعاون در نظر مجلس و دولت(1) پرسش و پاسخ ( ثبت شرکت ها ، رتبه بندی شرکتها )(1) انواع تعاونیها(1) تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی(1) برداشت انار در باغ های سروآباد(1)
نظرسنجی
 • سایت اداره تعاون شهرستان سروآباد تا چه اندازه توانسته است رضایت مندی شمارا بدست آورد؟
 • جستجو
  آمار
  :: بازدید های امروز:
  :: بازدید های دیروز:
  :: بازدید های این ماه:
  :: بازدید های ماه قبل:
  :: بازدید های کل:
  :: كل مطالب :
  d2m6jirylce8ycvutzwp.jpg kk3hfpyykl9f2dru9up7.jpg 2ol5izoa60vb8r6kyeu4.jpg 17wt9do7csbnxyhfse8p.jpg 7gehij6n0mw7jiqjjqy.jpg
  لینکستان
  دیگر

  ((سال تولید ملى و حمایت از کار و سرمایه‌ ایرانى بر ملت شریف ایران بخصوص تعاون گران ایران اسلامی مبارک باد))
  ............((تعداد 46 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در سمت های هیات مدیره،مدیر عامل و بازرس در شرکتهای تعاونی شهرستان سروآباد جذب شدند.))............ روابط عمومی اداره تعاون شهرستان سروآباد ،مقدم شما را به این سایت گرامی می دارد

  سلام بازدید کننده عزیز **** **** جهت بهتر شدن سایت نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در قمست ارتباط با مدیر سایت ثبت نمایید ****با تشکر روابط عمومی اداره تعاون شهرستان سروآباد
  نوشته19
  بررسی نقش تعاونی ها در اقتصاد ملی کشورها؛
  نوشته : آزاد جام خانه | درتاریخ : چهارشنبه 25 اسفند 1389 | درساعت : ساعت 12 و 14 دقیقه و 52 ثانیه
  موضوع : بررسی نقش تعاونی ها در اقتصاد ملی کشورها؛ ،


  بر اساس این گزارش، هم اکنون در کشور بلژیک شرکتهای داروئی تعاونی تا 19.5 درصد از اقتصاد آن را در اختیار دارند و این در حالی است که در کشور برزیل بیش از 40 درصد تولید ناخالص داخلی(GDP) و یا 6 درصد مجموع صادرات محصولات کشاورزی این کشور نیز مدیون شرکتهای تعاونی کشاورزی است. بر اساس این گزارش، هم اکنون در کشور بلژیک شرکتهای داروئی تعاونی تا 19.5 درصد از اقتصاد آن را در اختیار دارند و این در حالی است که در کشور برزیل بیش از 40 درصد تولید ناخالص داخلی(GDP) و یا 6 درصد مجموع صادرات محصولات کشاورزی این کشور نیز مدیون شرکتهای تعاونی کشاورزی است.

  برزیل

  در سال 2006 شرکتهای تعاونی برزیل 7.5 میلیون تن محصول کشاورزی به ارزش 2.83 میلیارد دلار را به 137 کشور دنیا صادر کردند.

  کانادا

  این گزارش حاکی است، شرکت تعاونی شیره شکر کانادا تولید کننده 35 درصد این محصول در کل دنیا است. گفتنی است در بخش اشتغال نیز موسسات و اتحادیه های تعاونی کانادا 155 هزار نفر نیروی کار دارند.

  کلمبیا

  در کشور کلمبیا نیز 7 هزار و 300 شرکت تعاونی در خلال سالهای 2005 تا 2007 به ترتیب به میزان 5.25، 5.37 و 5.61 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را با نیروی کاری معادل 110 هزار نفر در اختیار داشته اند. در بخش اشتغال نیز اتحادیه های تعاونی این کشور به صورت مستقیم 124 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده اند.

  قبرس

  گفتنی است در کشور قبرس 30 درصد فعالیتهای خدمات بانکی و 35 درصد بازار تولید محصولات کشاورزی در اختیار بخش تعاون است.

  دانمارک

  طبق گزارش سالیانه شرکت نوردن ای بی دانمارک، تعاونیهای مصرف این کشور در سال 2007 بیش از 36.4 درصد بازار خرده فروشی را در اختیار داشته اند.

  فنلاند

  در کشور فنلاند گروههای تعاونی این کشور 74، 96، 50 و 34 درصد سهم تولید گوشت، مواد لبنی، تخم مرغ و تولیدات جنگلی را در اختیار دارند.

  ایران

  در مورد ایران نیز باید گفت که شرکتهای تعاونی در کشور ما هم اکنون 6 درصد از تولید ناخالص داخلی را در اختیار دارند. در زمینه اشتغالزایی تعاونیها در ایران وضعیت نشان می دهد که از طریق اقدامات تعاونیها 1 میلیون و 500 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.

  ژاپن

  شرکتهای تعاونی کشاورزی ژاپنی سهم درآمد کشاورزان عضو این تعاونیها را 90 میلیارد دلار اعلام کرده است. در همین ارتباط شرکت تعاونی مصرف ژاپن نیز حجم معاملات اعضای این تعاونیها در سال 2007 را به میزان 34 میلیارد دلار اعلام کرده است.

  کنیا

  بر اساس این گزارش، شرکتهای تعاونی در کنیا 70، 76، 90 و 95 درصد در بازارهای قهوه، لبنیات، گیاهان داروئی و همچنین پنبه این کشور را در دست دارند. بررسی وضعیت اشتغالزایی تعاونیها در کنیا نیز 250 هزار نیروی کار فعال در بخش تعاون را نشان می دهد.

  کره جنوبی

  کشاورزان عضو شرکتهای تعاونی در کشور کره جنوبی نیز با جمعیتی بالغ بر 2 میلیون کشاورز، درآمد 11 میلیارد دلاری را در سال 2007 کسب کرده اند. همچنین تعاونیهای ماهیگیری این کشور نیز اعلام کرده اند سهم آنان از بازار داخلی رقمی معادل 71 درصد بوده است.

  کویت

  این گزارش می افزاید، بررسی وضعیت و نقش تعاونیها در اقتصاد کشور کویت نیز نشان می دهد که در سال 2007، 70 درصد از بازار خرده فروشی این کشور در اختیار بخش تعاون بوده است.

  سنگاپور

  همچنین تعاونیهای مصرف در سنگاپور نیز با درآمدی معادل 700 میلیون دلار، 55 درصد سهم بازار خرده فروشی در این کشور را در دست دارند.

  آمریکا

  30 شرکت تعاونی در آمریکا نیز درآمد سالیانه ای معادل 1 میلیارد دلار را برای خود به ثبت رسانده اند.

  100 میلیون فرصت شغلی تعاونی

  بررسی نقش تعاونیها در ایجاد فرصتهای شغلی در جهان نیز نشان می دهد که هم اکنون بیش از 100 میلیون فرصت شغلی در سراسر دنیا از طریق فعالیت تعاونیها ایجاد شده است که این میزان 20 درصد بیشتر از تولید اشتغال از طریق شرکتهای چندملیتی است.

  اشتغال تعاونیها در آرژانتین

  هم اکنون در کشور آرژانتین میزان تولید اشتغال توسط تعاونیهای این کشور حدود 233 هزار شغل است.

  129 هزار اشتغال در بولیوی

  همچنین در کشور بولیوی 1590 شرکت تعاونی به صورت مستقیم 33 هزار فرصت شغلی و به صورت غیرمستقیم نیز 129 هزار شغل ایجاد کرده اند.

  4 میلیون اشتغال تعاونی در فرانسه

  بررسی وضعیت اشتغال در کشور فرانسه نیز نشان می دهد که 21 هزار تعاونی فعال این کشور توانسته اند حدود 4 میلیون فرصت شغلی در این کشور ایجاد کنند.

  وضعیت اشتغال در آلمان

  8 هزار و 100 تعاونی فعال برای جویندگان کار در کشور آلمان توانسته است 440 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کند.

  اندونزی

  در کشور اندونزی نیز شرکتهای تعاونی توانسته اند 289 هزار فرصت شغلی برای نیروی کار این کشور ایجاد کنند.

  اشتغال در ایتالیا

  70 هزار و 400 تعاونی در کشور ایتالیا 1 میلیون نفر نیروی کار را جذب کرده است.

  اسلواکی

  تعاونیها در کشور اسلواکی نیز توانسته اند از طریق فعالیت 700 تعاونی، 75 هزار نیروی کار را به خود جذب کند.  لوگوها
  دوستان
  فال حافظ
  آرشیو ماهانه
  ارتباط با مدیر
  Google

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت
  کد جستجوگر گوگل
  دریافت كد
  Powered by
  Abzarak.com

  تعبیر خواب آنلاین

  تعبیر خواب

  دیکشنری آنلاین

  دیکشنری آنلاین

  خدمات وبلاگ نویسان // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);