تبلیغات
تعاون و تعاون گران استان کردستان - اخذ ایران کد
امروز : | آخرین بروز رسانی :
موضوعات
برگزاری آزمون صنایع دستی در روستای بیساران مورخ 26/2/1390(1) گزارش سفر مقام عالی وزرات تعاون و هیئت همراه به شهرستان سروآباد(1) تعاونو علی البر والتقوی(1) دستور العمل تشکیل شرکت های تعاونی و اتحادیه ها1(1) دستور العمل تشکیل شرکت های تعاونی و اتحادیه ها 2(1) تماس با اداره کل تعاون استان کردستان و شهرستانها(1) اطلاعات عمومی شهرستان مریوان(1) وضعیت زمین و زلزله در منطقه سروآباد(1) دریاچه زریبار و تاریخچه آن(1) ٩٣ درصد جمعیت سروآباد در تعاونی‌ها عضویت دارند .(1) نمایی از شهرستان سروآباد و تاریخچه آن(1) پیشینه تاریخی اورامانات(1) موقعیت جغرافیای شهرستان مریوان(1) 60 مورد از بایسته های نظام مالی شرکت های تعاونی(1) موقعیت جغرافیایی شهرستان سروآباد(1) بازارچه ها تدبیری برای معیشت مرزنشینان و امنیت مناطق مرزی(1) مالیات بر درآمد اتفاقی(1) مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی(1) پرسش و پاسخ مالیاتی 2(1) مرجع حل اختلاف مالیاتی (ماده 244 تا 251 قانون مالیاتهای مستقیم) :(1) مواد 189 الی 202 قانون مالیاتی (مواد بخشیدگی قوانین مالیاتی)(1) ماده 131 قانون مالیات مستقیم(1) وزیر تعاون خبر داد:معافیت مالیاتی تعاونی ها در سال آینده(1) اعمال ۲۵ درصد تخفیف مالیاتی تعاونی‎ها(1) مزایای تشکیل شرکتهای تعاونی(1) ویژگیهای تعاون(1) کاهش قیمت محصولات تعاونی ها با هدفمندی یارانه ها(1) روستای دیوزناو(1) ظرفیت خالی دربخش پرورش ماهیان سردآبی کردستان به انتظار بهره برداراست(1) بزرگترین مجتمع پرورش ماهی خاورمیانه نیازمند اعتبار است(1) رئیس اداره تعاون سروآباد گفت: به زودی کلنگ 96 واحدی مسکن مهر سروآباد به زمین زده می‌شود.(1) تیر سال ۹۰ آخرین فرصت تعاونی‌ها برای اخذ اعتبار ایران کد(1) اساسنامه شرکت های تعاونی در سال 89(1) حداقل انتظارات قانونی اداره تعاون از شرکتهای تعاونی(1) عملکرد تعاونی های مرزنشین تا 30/9/88(1) ‹‹ دستورالعمل تشكیل تعاونیها ››(1) بایسته های بودجه سال 90(1) ضرورت ها و بایسته های مبارزه با فقر(1) بایسته‌های اقتصادی و کلیدواژه‌های امید‌بخش(1) جایگاه بانک مرکزی در دیگر کشورها(1) منابع صندوق توسعه ملی فقط برای بخش‌های غیردولتی(1) داروی تلخ برای درمان اقتصاد بیمار ایران(1) اشتغال، چالش عمده اقتصاد ایران(1) مالیات به زبان ساده(1) مالیات بر ارزش افزوده چگونه محاسبه می شود(1) برخی از مواد قوانین مالیاتی(1) چگونه یک تعاونی را شروع کنیم(1) بررسی نقش تعاونی ها در اقتصاد ملی کشورها؛(1) عوامل موثر بر توانمند سازی تعاونی ها(1) آسیب شناسی تعاونی های مرزنشین(1) نقش تعاونی ها در اقتصاد جهان(1) لیست نمرات اسامی حاضر در آزمون قانون و مقرات بخش تعاون1(1) لیست نمرات اسامی حاضر در آزمون قانون و مقرات بخش تعاون 2(1) دانستنی های مالیاتی(1) 70 هزار نفر در تعاونی‌های مرزنشین كردستان فعالیت می‌كنند(1) فرماندار شهرستان سروآباد:سهام عدالت نقش مهمی در افزایش سطح رفاه اقشار كم‌درآمد داشته است(1) بخشنامه شرایط معافیت مالیاتی شركتهای تعاونی و خصوصی(1) متن بخشنامه(1) مالیات بر درآمد شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری(1) درباره شرکت تعاونی :(1) اخذ ایران کد(1) وضعیت تعاون در نظر مجلس و دولت(1) پرسش و پاسخ ( ثبت شرکت ها ، رتبه بندی شرکتها )(1) انواع تعاونیها(1) تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی(1) برداشت انار در باغ های سروآباد(1)
نظرسنجی
 • سایت اداره تعاون شهرستان سروآباد تا چه اندازه توانسته است رضایت مندی شمارا بدست آورد؟
 • جستجو
  آمار
  :: بازدید های امروز:
  :: بازدید های دیروز:
  :: بازدید های این ماه:
  :: بازدید های ماه قبل:
  :: بازدید های کل:
  :: كل مطالب :
  d2m6jirylce8ycvutzwp.jpg kk3hfpyykl9f2dru9up7.jpg 2ol5izoa60vb8r6kyeu4.jpg 17wt9do7csbnxyhfse8p.jpg 7gehij6n0mw7jiqjjqy.jpg
  لینکستان
  دیگر

  ((سال تولید ملى و حمایت از کار و سرمایه‌ ایرانى بر ملت شریف ایران بخصوص تعاون گران ایران اسلامی مبارک باد))
  ............((تعداد 46 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در سمت های هیات مدیره،مدیر عامل و بازرس در شرکتهای تعاونی شهرستان سروآباد جذب شدند.))............ روابط عمومی اداره تعاون شهرستان سروآباد ،مقدم شما را به این سایت گرامی می دارد

  سلام بازدید کننده عزیز **** **** جهت بهتر شدن سایت نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در قمست ارتباط با مدیر سایت ثبت نمایید ****با تشکر روابط عمومی اداره تعاون شهرستان سروآباد
  نوشته10
  اخذ ایران کد
  نوشته : آزاد جام خانه | درتاریخ : چهارشنبه 25 اسفند 1389 | درساعت : ساعت 09 و 27 دقیقه و 45 ثانیه
  موضوع : اخذ ایران کد ،


  ایران‌‌کد یا نظام ملی طبقه‌بندی و خدمات شناسه کالا، نظامی است که با تدوین اطلاعات کالاها و خدمات امکان شناسایی موجودیت‌های زنجیره تأمین را فراهم می‌کند و جریان اطلاعات در زنجیره را تسهیل می‌نماید. این نظام در پی ایجاد زبان مشترك میان عرضه‌كنندگان كالا و خدمات، مشتریان و به طور کلی عوامل درگیر در حوزه کالا و خدمات در سطح ملی است. ایران‌کد با تولیدات، ابزارها و تسهیلاتی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد بستری برای تسهیل مدیریت کالا و خدمات فراهم می‌کند. ایران‌کد چارچوب‌هایی برای بیان کالاها در سطح لازم از جزئیات ارائه می‌دهد.
  ایران‌‌کد یا نظام ملی طبقه‌بندی و خدمات شناسه کالا، نظامی است که با تدوین اطلاعات کالاها و خدمات امکان شناسایی موجودیت‌های زنجیره تأمین را فراهم می‌کند و جریان اطلاعات در زنجیره را تسهیل می‌نماید. این نظام در پی ایجاد زبان مشترك میان عرضه‌كنندگان كالا و خدمات، مشتریان و به طور کلی عوامل درگیر در حوزه کالا و خدمات در سطح ملی است. ایران‌کد با تولیدات، ابزارها و تسهیلاتی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد بستری برای تسهیل مدیریت کالا و خدمات فراهم می‌کند. ایران‌کد چارچوب‌هایی برای بیان کالاها در سطح لازم از جزئیات ارائه می‌دهد.
   
   
  طریقه عضویت حضوری
  مراجعه حضوری به یکی از شرکت‌های نماینده که در قسمت دفاتر نمایندگی مرکز در پورتال معرفی شده‌اند.كلیه شركت‌ها ، می‌توانند با مراجعه به یكی از دفاتر نمایندگی كه لیست آنها اعلام شده است، ثبت نام و تبادل اطلاعاتی خود را به صورت حضوری صورت دهند.
   
   
  مزایای عضویت
  منافع حاصل از پیوستن به نظام ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران از دو دیدگاه ذیل قابل بررسی است:
  پوشش اطلاعات محصولات شرکت‌ها (عضویت برای کدگذاری محصولات)
  با توجه به منافع سازمان‌های عرضه‌كننده و خریدار كالا، عرضه‌كنندگان با عضویت در ایران‌کد، خود و محصولاتشان را در یك نمایشگاه مجازی دایمی (پورتال اطلاع‌رسانی ملی كالا) معرفی می‌نمایند. همچنین كدهای ملی مربوط به كالا‌های تولیدی خود را به عنوان كلید دریافت سفارش به خریداران اعلام می‌كنند. عمده‌ترین فواید عبارتند از :
   
  - قرارگیری در نمایشگاه مجازی جامع و یكپارچه عرضه محصولات
  - شناسنامه‌دار شدن كالاها و خدمات مربوطه
  - اطلاع‌رسانی كامل و با برد وسیع در وب
  - ایجاد كلید و زبان مشترك ارتباطی با خریداران
  - افزایش امکان فروش به مؤسسات
  - تحت كنترل درآوردن اطلاعات محصولات و كاتالوگ آنها
  - موفقیت در منبع‌یابی رقابتی و ایجاد امكان فروش مناسب‌تر
  - پوشش اطلاعات کالای در گردش شرکت ها
  - صرفه‌جویی كلان اقتصادی از طریق مدیریت بهینه كالاهای در جریان
  - امكان‌پذیر شدن تجزیه و تحلیل سلسله مراتبی خریدها و مصارف
  - تسهیل مدیریت موجودی در انبار و اموال
  - كاهش هزینه نهایی و برخورداری از لجستیك مؤثر و یكپارچه
  - ایجاد بستر اطلاعاتی اقلام جهت استفاده از اطلاعات ساختار یافته در سطوح عملیاتی شركت
   
   
  ایران كد؛ بستر اطلاعاتی سیستم ثبت سفارش كالا
   
  نظام مكانیزه ثبت سفارش كالا به عنوان یکی از سیستمهای عملیاتی یكی از فعالیتهای قابل توجه و مهم در وزارت بازرگانی محسوب می‌گردد. انجام عملیات ثبت سفارش كالا برای مدیریت اقلام وارداتی كشور و استخراج آمار و اطلاعات دقیق از میزان و چگونگی كالاهای ورودی به كشور از جمله اهداف مورد توجهی است كه وزارت بازرگانی در پی آن است. انجام ثبت سفارش كالا سالیان متمادی است كه به روش سنتی صورت گرفته است و آمار و اطلاعات حاصله از آن نیز با دقت قابل توجه قابل استحصال نیست. انجام كلیه عملیات مرتبط مانند ثبت نام بازرگانان و ثبت سفارش كالا در سیستم مكانیزه از جمله عملیاتی است كه متولیان امر را برآن داشته است كه بتوانند در حوزه مكانی كل كشور فرایندهای لازم را بر روی بستر وب و به صورت متمركز (از حیث سیستم‌ها) مدیریت نمایند. مهمترین موجودیت عملیات ثبت سفارش كه همانا كالای مورد توجه بازرگان جهت ورود به كشور است در این سیستم دارای جایگاه خاص بوده و نیازمند است در كل عملیات لازم، كالای مورد نظر با شناسه واحد و براساس یك مكانیزم جامع مورد توجه قرار گیرد. "ایران‌كد" مكانیزمی را در جهت تولید كد ملی كالاها و شناسه‌گذاری قلم مورد نظر وارداتی بازرگان در اختیار قرار می‌دهد.
   
  قوانین ایران کد
   مصوبات هیئت محترم دولت
  1.       مصوبه تنظیم بازار (PDF)
  2.       آئین نامه توسعه و ایجاد نظام ملی طبقه بندی و خدمات شناسه کالا و الزام و همکاری سازمانها و نهادها (PDF)
  3.       آئین نامه اجرایی نظام ملی طبقه بندی و خدمات شناسه کالا و خدمات (PDF)
  4.       معافیت 10 درصدی در هزینه کارمزد ثبت سفارش (PDF)
  5.       آئین نامه نظام توزیع کالاها و خدمات و صدور مجوزها (PDF)
  6.       الزام دستگاه های دولتی به خریدهای بزرگ و متوسط با ایران کد (PDF)
   
   
  ابلاغیه ها
  1-       ابلاغیه وزارت امور اقتصادی و دارایی به ذیحسابی ها جهت خریدهای دولتی با قید ایران کد(PDF)
  2-       ابلاغیه وزارت بازرگانی در خصوص خریدهای دولتی با قید جدول زمانبندی (PDF)
  3-       اعلام زمان مقید نمودن خریدهای بزرگ و متوسط دستگاههای دولتی به شناسه ملی كالا(PDF)
  4-       اعلام زمان مقید نمودن خریدهای بزرگ و متوسط دستگاههای دولتی به شناسه ملی كالا (PDF)
  5-       وزارت بازرگانی در خصوص دستور اجرای ایران كد در گروه های مختلف كالایی طبق جدول زمانبندی (PDF)
   
   
   
  قوانین مجلس شورای اسلامی
  1- ایران کد در قانون برنامه چهارم توسعه ( PDF )
  2- ایران کد در قانون برنامه توسعه تجارت الکترونیک(PDF)


  لوگوها
  دوستان
  فال حافظ
  آرشیو ماهانه
  ارتباط با مدیر
  Google

  در این وبلاگ
  در كل اینترنت
  کد جستجوگر گوگل
  دریافت كد
  Powered by
  Abzarak.com

  تعبیر خواب آنلاین

  تعبیر خواب

  دیکشنری آنلاین

  دیکشنری آنلاین

  خدمات وبلاگ نویسان // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);